בחרו עמוד

אריק בארץ הסקסופוניםמפגש כלי נשיפה מרתק לילדים

אריק לבנת מציג את עולם כלי הנשיפה בצורה קלילה, מרתקת ומהנה. אריק מנגן, משחק ומספר על סקסופון הסופרן, האלט והטנור, חליל הצד והפיקולו, שופר ובעשרות כלי נשיפה שונים ומגוונים. באמצעות שירים מוכרים ושיתוף הילדים בשירים בעזרת תנועה, שירה ומשחק, לומדים הילדים על העולם הקסום של כלי הנשיפה ועל עולם הצלילים והמוסיקה. הילדים מתנסים בנגינה תנועה וריתמיקה, ריכוז וקשב מוסיקלי, פיתוח הדימיון ופעילויות נוספות שאריק עורך על פי קבוצת גיל הילדים, יכולת הריכוז, ההקשבה וההשתתפות. כל הילדים לוקחים חלק ואריק מצליח להתאים לכל ילד וילד את סוג הפעילות המתאימה לו.מפגש מלא שמחת חיים ואהבה למוסיקה, שמעביר את הילדים, חוויה חינוכית ומשובבת לב!

 

על היוצר:

אריק לבנת מוסיקאי מלחין ושחקן. מבכירי הסקסופוניסטים בארץ. בצבא שרת כסולן בתזמורת צה"ל. בוגר בית הספר למשחק של יורם לוינשטיין. שיחק בתיאטרון חיפה, בית לסין, תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער, בתיאטרון הפרינג' וכמו כן מנחה תוכניות בטלוויזיה החינוכית. אריק הקליט והופיע עם מיטב האמנים בישראל, כמו כן הופיע עם הזמר האמריקאי סטיבי וונדר. הוא מופיע ומקליט  עם אחיו, אביב לבנת. את כור ההיתוך המיוחד שהם עושים בין מוסיקה מקורית וג'אז למוסיקה יהודית עכשווית הם מעלים בהצלחה רבה על במות בישראל וברחבי העולם ואף הופיעו בפני נשיא ארה"ב ביל קלינטון ובקונצרט באו"ם. מלבד פעילות מוסיקלית ענפה, יזם עם אחיו הקמתה של קרן אמנויות מיוחדת, קרן "רז-­רם", אשר פועלת למען ילדים יתומים ונזקקים באמצעות האמנויות, במסגרות של חונכות אישית וקבוצתית בתחומי  מוסיקה, ציור, תיאטרון ועוד.

מופעים נוספים של אריק: "צליל משותף" עם חן צימבליסטה (תיאטרון ארנה פורת לילדים ונוער), "לב אוהב" שירים וסיפורים לקטנים ולגדולים, "סקסופון מהסרטים".

משך המפגש כ-50 ד'.

–          קהל יעד: גני ילדים,  מתנסי"ם

–          מתאים למפגש בתוך הגן, מתנסים

…………………………………………………………………………………………………

הזמנת אירוע אוהלי תרבותלהזמנת המופע >>