בחרו עמוד

תיאטרון בובותתיאטרון בובות ייחודי המתאים לגני ילדים, למרכזים קהילתיים, ספריות ושעות סיפור  הורים וילדים. בכל ההצגות הילדים יפגשו תיאטרון איכותי ברמה גבוהה ולא מתפשרת, המדבר בשפתם תוך הקפדה על עברית נכונה וכמובן בובות ותפאורה העשויים ממיטב החומרים ומפוסלים בעבודת יד עדינה.

כל הצגה כוללת שיחה מקדימה והפעלה של הילדים בליווי בובת כפפה גדולה. הפעלה מקדימה כוללת הסברים על תיאטרון בובות, התנסות של הילדים בהפעלה (בהתאם לגיל הממוצע של הילדים) והכנה של הילדים לעלילה ולסיפור שבו הם עומדים לצפות.

בהצגות פס-קול מוסיקלי ועשיר בשירים מקוריים ומוסיקה מקורית. מדובר בתיאטרון איכותי ולא מתפשר, בעיצוב, בטקסט המדובר, בשירים ובהפעלה של הבובות. רפרטואר הצגות לגילאי 4 עד 5.

על היוצר:

ניר טל, בובנאי, בוגר בית הספר לאומנות תיאטרון הבובות בחולון במסלול להכשרת בובנאים מפעילים ויוצרים. השתתף כמפעיל ומדובב בהפקות לילדים ולמבוגרים בתיאטראות שונים ברחבי הארץ ובשיתוף עם תזמורת הקאמרטה ירושלים, בערוצי הטלויזיה השונים, וכן כשחקן בהצגות תיאטרון אחר, תיאטרון פרינג' ועוד.

רפרטואר:
"סינדרלה" עיבוד לתיאטרון בובות למעשיה המפורסמת של האחים גרים. / "בת הטוחן" (עוץ לי גוץ לי) – עיבוד מוסיקלי לאגדה על השדון הקטן שבא לעזרתה של בת הטוחן בהופכו קש לזהב. / "שמלת השבת של חנל'ה" על פי ספרו של יצחק דמיאל. / "פיטר פן"  עיבוד לספרו של ג'יימס מתיו ברי על הילד שלא רצה לגדול /  "יום הולדת לחמור איה" פו הדוב וחבריו חוגגים לחמור איה יום הולדת , על פי ספרו של א.א. מילן / "אגוזי הולך לאיבוד ביער המילים"  הצגה מקורית על השפה העברית.

–          משך ההצגות כ-50 ד', (בהתאם לגיל הממוצע של הילדים הלוקחים חלק בהצגה).

–          קהל יעד: גני ילדים / הורים וילדים

–          מתאים למפגש בתוך הגן / מתנ"ס / ספרייה / שעת סיפור / אולם

…………………………………………………………………………………………………

הזמנת אירוע אוהלי תרבותלהזמנת המופע >>